+38 (0372) 563-970

Украина, г. Черновцы

ул. Я. Мудрого, 35

+38 (‎‎095) 27-63-970

с понедельника по пятницу: 09:00 - 16:45

суббота - воскресенье: ............ выходной

Лого

Черновицкийхимзавод

Лакофарбові матеріали та їх класифікація RU

Лакофарбові елементи - велика група, яка вимагає особливої уваги. Існує п'ять елементів, що входять до складу цієї групи RU.

  • Лаки - отримані з синтетичних або натуральних смол і висихаючих масел, з'єднаних або з водою або органічними розчинниками, які надалі утворюють міцну однорідну плівку, в більшості випадків прозору. Лаки являють собою не тільки захисне антикорозійне покриття, але і є елементами, що підкреслюють стиль і справжню текстуру цінних порід дерева, використовуваних в обробці.
  • Фарби - всім відомий лакофарбовий матеріал, що включає в основу колірний пігмент, одержуваний шляхом подрібнення. Фарби включають в себе летючий компонент (воду або органічний розчинник) і плівкоутворювальна речовина.
  • Грунтовки - служать для створення чорнового покриття, основним завданням якого буде об'єднання поверхневої плівки з підставою для забезпечення надійного зчеплення майбутніх верхніх шарів.
  • Емалі - являють собою суміш лаку з колірним пігментом. Відмінною особливістю емалей є їх міцність, довговічність і бездоганний зовнішній вигляд. 
  • Шпаклівки - матеріали, призначені для вирівнювання поверхонь. При цьому вони можуть містити різні види наповнювачів.

0

Ваша корзина пустой

Пожалуйста, сделайте первую покупку

Оформить заказ