+38 (0372) 563-970

Україна, м. чернівці,

вул. Я. Мудрого, 35

+38 (‎‎095) 27-63-970

з понеділка по п’ятницю: 09:00 - 16:45

субота - неділя: .................... вихідний

Лого

Чернівецькийхімзавод

Лакофарбові матеріали та їх класифікація

Лакофарбові елементи - велика група, яка вимагає особливої уваги. Існує п'ять елементів, що входять до складу цієї групи.

  • Лаки - отримані з синтетичних або натуральних смол і висихаючих масел, з'єднаних або з водою або органічними розчинниками, які надалі утворюють міцну однорідну плівку, в більшості випадків прозору. Лаки являють собою не тільки захисне антикорозійне покриття, але і є елементами, що підкреслюють стиль і справжню текстуру цінних порід дерева, використовуваних в обробці.
  • Фарби - всім відомий лакофарбовий матеріал, що включає в основу колірний пігмент, одержуваний шляхом подрібнення. Фарби включають в себе летючий компонент (воду або органічний розчинник) і плівкоутворювальна речовина.
  • Грунтовки - служать для створення чорнового покриття, основним завданням якого буде об'єднання поверхневої плівки з підставою для забезпечення надійного зчеплення майбутніх верхніх шарів.
  • Емалі - являють собою суміш лаку з колірним пігментом. Відмінною особливістю емалей є їх міцність, довговічність і бездоганний зовнішній вигляд. 
  • Шпаклівки - матеріали, призначені для вирівнювання поверхонь. При цьому вони можуть містити різні види наповнювачів.

Як вибрати фарбу?

При виборі емалі слід виходити не тільки з міркувань про покупки дорогої якісної фарби, але також врахувати й інші важливі властивості емалей. Різноманіття видів емалей дозволить підібрати найкраще поєднання властивостей емалей, що в результаті принесе свої плоди.

Вибір емалі відбувається з урахуванням поверхні для фарбування (дерево, бетон, сталь, цегла та інші). Також емалі підбираються, виходячи з приміщення (всередині або зовні), при цьому необхідно враховувати навколишнє вологість і температуру.

Чим відрізняється емаль від масляної фарби?

Відмінності масляних складів і емалевих досить умовні, якщо вони вироблені з одних компонентів. Відмінності від інших матеріалів обумовлені їх складом, від якого залежить сумісність цих ЛФМ!

Як вибрати лак?

Фактори, які впливають на вибір лаку:
• призначення приміщення;
• навантаження на підлогове покриття;
• умови нанесення лаку;
Разом з тим, захистити від передчасного зносу чутливу дерев'яну поверхню покликаний паркетний лак. Цей склад забезпечить збереження не тільки кольору підлоги, але і високу міцність паркету і паркетної дошки.

Як вибрати оптимальний теплоносій в систему опалення?

Якщо температура в опалювальному контурі в холодний сезон не буде знижуватися нижче 5°С, то оптимальний теплоносій для такої системи — вода, із складу якої по максимуму виведені з’єднання солей. Якщо ж існує ймовірність падіння температури в опалювальній системі до мінусових значень, то в цьому випадку необхідний тільки концентрат. Зрозуміло, можна зливати воду з системи, що захистить її від пошкоджень при заморозки, однак у цьому випадку контур заповнить повітря, який різко прискорить корозійні процеси в умовах високої вологості.

0

Ваш кошик порожній

Будь ласка, зробіть першу покупку

Оформити замовлення