+38 (0372) 563-970

Україна, м. чернівці,

вул. Я. Мудрого, 35

+38 (‎‎095) 27-63-970

з понеділка по п’ятницю: 09:00 - 16:45

субота - неділя: .................... вихідний

Лого

Чернівецькийхімзавод

ТДВ Чернiвецький хiмзавод

 

 

    «Чернівецький хімічний завод» - відома фірма на укра­їнському ринку лакофарбових товарів. В Україні спожи­вачами продукції цього підприємства є промислові гіган­ти: ПАТ «Луганськтепловоз», автозаводи Борисполя, Запоріжжя, Львова, Кременчука, Черкас, Харкова, Дніпродзержинський металургійний комбінат, Сєвєродо­нецьке об'єднання «АЗОТ». Знають продукцію цього підприємства і за кордоном: у Словаччи­ні, Чехії, Румунії.

    Очолює підприємство генеральний директор Козак Олег Омелянович

    Підприємство виготовляє та пропонує споживачам понад 40 видів продукції. Фарби та емалі пентафталеві, поліуретанові, акрилові та акрилатні - 2024 кольорів та відтінків, лаки паркетні, олі­фи, засоби дія зняття старих лакофарбових поверхонь та біозахисту деревини. Користується попитом продукція автохімії. Це - мастики, шпаклівки, грунтівки, різнома­нітні розчинники, охолоджуючі рідини і швидковисихаючі емалі для автомобільного, сільськогосподарського та залізничного транспорту. Крім того, хімзавод виробляє вогнезахисні пасти для металоконструкцій і високоволь­тних кабелів, пасти і мастики для спецтехніки та поліру­вальні пасти для меблів.

    Колектив постійно вивчає потреби ринку у лакофар­бовій продукції і на цій основі впроваджуються у вироб­ництво передові технології, оновлюється асортимент і покращується якість готової продукції. За останні роки освоєно 15 новинок. Це - грунтівка для обробки та за­хисту бетонних, цементних, цегляних, гіпсокартонних, штукатурних поверхонь та для природного каменю. Ан­тикорозійна мастика «ВІТАUТО. Емаль-перетворювач іржі, яка не тільки забезпечує позбавлення від корозії, але, одночасно, набуває власти­востей грунтівки та емалі; автоемаль, яка дуже швидко висихає і витримує значно більші навантаження впро­довж тривалого часу; екологічно чиста мастика для авто­транспорту на водній основі. Серед новинок і одноком­понентний лак «Еталон якості» з високою твердістю захисної плівки і відповідним блиском, спеціально роз­роблений для офісних приміщень, водоморозостійкий клей для зовнішніх і внутрішніх робіт; рідина дія опалю­вальних систем «Термоплюс», яка при підключенні опалювального котла не замерзає в системі.

    Створені дослідна лабораторія та експерименталь­не виробництво оснащені найкращим обладнанням: горизонтальними бісерними млинами відомих фірм Швейцарії та Німеччини; дисольверами виробництва Бельгії та Данії; лабораторними приладами та посу­дом фірм США, Франції, Фінляндії та Нідерландів; фасувальним обладнанням польського, угорського та українського виробництва. Висококваліфіковані спе­ціалісти забезпечують як серійний випуск, так і інди­відуальні замовлення та пильно слідкують за якістю готової продукції.

    Покупців завжди чекає хімзавод у власній торго­вельній мережі м. Чернівців, у торгових павільйонах «Лакофарбова продукція» на ринку «Газкопмлектприлад» (вул. Шухевича, 8А), «Буковинські барви» на рин­ку «Карпати» (вул. Ентузіастів, 5), «Буковинські барви» (вул. М. Тореза, 187); у торговому кіоску «Лакофарбо­ва продукція» на ринку «Нива» (вул. Руська, 250 А).

    Усі барви буковинського краю увібрали в себе ви­роби ТДВ «Чернівецький хімзавод». Підприємство за­кликає підтримувати вітчизняних виробників і спожива­ти їхню якісну продукцію. Обіцяє й надалі докладати максимум зусиль для задоволення потреб клієнтів.

0

Ваш кошик порожній

Будь ласка, зробіть першу покупку

Оформити замовлення